top of page

PROJELER

İşletmelerin ve Şehirlerin Gelişmesine Katkıda Bulunuyoruz

Sunucu

Turkcell Superonline

Tekirdağ ili, Süleymanpaşa ve Çorlu ilçelerinde 2016, 2017 ve 2018 yıllarında, ana yüklenici firma vasıtasıyla Incity ve Faz-2 projelerinde fiber altyapı tesisi aşamasında bulunmaktan dolayı gurur duyuyor, şehrimize ilk harita ve mühendislik hizmetimizi bu şekilde vermiş bulunuyoruz.

Şantiyede kazma

Vodafone Net

Tekirdağ ili, Kapaklı ve Çerkezköy ilçelerinde 2018, 2019 ve 2020 yıllarında, fiber çözüm ortağı vasıtasıyla Faz-2 ve Faz-3 fiber altyapı projelerinde bulunmaktan dolayı gurur duyuyor, şehre hizmet etmekten asla bıkmadığımızın farkına varıyoruz.

Image by Sebastian Herrmann

Türk Telekom

Tekirdağ ili genelinde 2021 yılı itibariyle Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve diğer tüm ilçe belediyelerinin ruhsat işlemleri ve teminat çözümleri için iş bitim projelerini hazırlamaya devam etmekteyiz.

Projeler: Projeler
Uydu anteni

TurkNet

Tekirdağ ili, Süleymanpaşa ilçesinde 2022 yılı itibariyle devam etmekte olan, yüklenici firma vasıtasıyla yüksek kaliteli, yüksek hızda (Gigabit/s), kotasız, taahhütsüz internet erişimi ile kesintisiz haberleşme hizmeti vermeyi hedefleyen bu fiber altyapı projesinde bulunmaktan dolayı gurur duyuyor, şehre hizmet etmeye an itibariyle devam ediyoruz.

photo-1523129438625-4627efbb0eef.jpg
bottom of page